
Verhalenwandeling in Kerstsfeer
Op zaterdag 20 december vindt er een sfeervolle verhalenwandeling plaats in het bos rond de Heerlijkheid Appeltern. Een enthousiaste groep vrijwilligers vanuit het dorpsplatform is druk bezig met de voorbereidingen. De wandeling start om 18.00 uur en voert langs verschillende plekken waar kerstachtige verhalen worden verteld en uitgebeeld.
Onderweg geniet je van lekkernijen, warme drankjes en natuurlijk muziek, zowel tijdens de wandeling als na afloop in de gezellige schuur bij de familie Van Loon. Een betoverende avond voor jong en oud, perfect om samen in kerstsfeer te komen.
Deelname is gratis, maar aanmelden is verplicht. We nodigen de eerste 75 deelnemers uit voor zaterdag 20 december. Bij grote belangstelling organiseren we mogelijk ook een tweede wandeling op zondag 21 december. Aanmelden kan via e-mail: . Vermeld in je mail:
– Je naam
– Aantal personen
– Aantal kinderen onder de 10 jaar
We kijken uit naar een feestelijk Kerstbos vol verhalen, muziek en ontmoeting!
Met hartelijke groet,
Albertine, Janny, Ali, Laura, Wim, Peter Paul, Jan, Ineke, Paul, Lara & Riëtta